Гімн школи

Слова Н. Козир

Музика Ю. Чорновол

Створюємо освітню систему з використанням інформаційно-комунікаційних технологій навчально-виховної та оздоровчої діяльності.

Працюємо над проблемами розвитку креативної особистості, гуманізації процесу навчання, використання нових інформаційних технологій та освітнього моніторингу, організації інноваційної діяльності школи.

Застосовуємо в навчальному процесі проектну методику за допомогою компютерних технологій для розвитку життєвих компетенцій учнів та підготовки їх до життя в умовах інформаційного суспільства.

Формуємо професійні компетенції конкурентно-спроможного вчителя шляхом впровадження інноваційних технологій та інформаційної культури .

Здійснюємо комп’ютерну підтримку викладання предметів. Введено курси для поглибленого вивчення інформатики, що забезпечує прикладну спрямованість навчання за рахунок інтеграції знань і методів пізнання та застосування їх у різних сферах діяльності, в тому числі і професійній.